Organizuj spotkania online używając Bench

Obecnie obserwuje się przenoszenie wielu korporacji z fizycznych do wirtualnych biur. Coraz mniej czasu spędza się w biurze i uczestniczy w nim w ważnych spotkaniach. A dlaczego takich spotkań miało by już nie być? Wraz ze wzrostem problemów związanych z transportem i logistyką, większość z nas wolałaby pozostać w domu i w nim wykonywać swoją pracę. Tym samym oszczędzając cenny czas, który spędzilibyśmy w drodze z i do pracy. Z ciągle rosnącym trendem, coraz częściej słychać wiele określeń pokroju: praca w domu, freelancing itp.

Chociaż problem związany z utrzymaniem połączenia z siecią jest coraz mniej dotkliwy dzięki lepszym rozwiązaniom zdalnego dostępu do sieci, wyzwaniem w dalszym ciągu pozostają połączenia z klientami. Oprogramowanie zapewniające bezpłatnie kontakt audio/wideo rozwiązuje ten problem w pewnym stopniu, ale wszystko, do czego ogranicza się ich funkcjonalność, to udostępnianie głosu i wideo. Jednak pilnie potrzeba ciągle czegoś więcej. Organizacje nie ustają w poszukiwaniach rozwiązań nie związanych wyłącznie z interakcją, ale coraz częściej również ze współpracą. Ludzie muszą nie tylko widzieć i słyszeć, ale także udostępniać więcej danych w czasie rzeczywistym.

Bench

Rynek online związany z tą obecną potrzebą i ogromny wzrost liczby narzędzi i aplikacji oferujących współpracę online może być świadkiem. W ciągu ostatnich kilku lat wiele takich aplikacji zostało uruchomionych, a ich liczba stale rośnie.

Co wybrać wśród tak dużej konkurencji podobnych narzędzi? Jesteśmy tu, by Ci pomóc! Dziś przedstawiamy kompletną, wypróbowaną i sprawdzoną aplikację Bench. Czytaj dalej, czy ta internetowa platforma komunikacji robi rzeczywiście to, co szumnie głosi: Odwala kawał roboty!

Łączenie za pomocą Bench

Najwyższym determinantem sprzedaży Bench jest to, że działa on w przeglądarce. Oznacza to, że nie musisz się martwić pobieraniem programu, sprawdzaniem, czy jest zgodny z Twoim systemem, instalowaniem go i zachęcaniem innych użytkowników do jego pobrania. Wystarczy zalogować się na swoje konto w Bench i udostępnić wygenerowany link innym uczestnikom spotkania. To naprawdę takie proste!

Pomyśl o Bench jak o stole roboczym, który jest używany przez wszystkich współpracowników do pracy i dzielenia się tym, nad czym pracują, w czasie rzeczywistym. Dzięki niemu można wysyłać wiadomości tekstowe, robić notatki, udostępniać pliki, a nawet pracować nad nimi wszyscy razem. A najlepsze w tym jest to, że wszystko, co tam robisz, pozostanie tam, chyba że zechcesz inaczej.

Oto przegląd kilku najlepszych funkcjonalności Bench:

  • Brak połączeń telefonicznych. Dzięki Bench wszystko, co musisz zrobić, to udostępnić wygenerowany link swojemu zespołowi, z którym chcesz rozpocząć współpracę.
  • Przesyłanie terminarzy e-mailem przejdzie do przeszłości. Możesz wykonać notatkę z listą rzeczy, które chcesz przedyskutować ze swoim zespołem i udostępnić ją im przed spotkaniem.
  • Bench jest podobny do tablicy, więc jeśli chcesz w czasie spotkania coś naszkicować lub po prostu popisać się kreatywnością, możesz w każdej chwili to zrobić. Oczywiście wszyscy mogą pracować jednocześnie na tablicy. To jest prawdziwa współpraca, prawda?
  • Możesz udostępniać zrzuty pojedynczych kart, całego pulpitu, zależnie od własnych potrzeb.
  • Pliki do udostępnienia reszcie zespołu możesz zapisać przed rozpoczęciem spotkania. Narzędzie umożliwia tworzenie folderów i zapisywanie w nich wszystkich plików. Folder jest dostępny dla wszystkich użytkowników.

Jakość audio Bench jest zupełnie bezdyskusyjna. Spróbuj sam, a naprawdę poczujesz się, jakbyście wszyscy pracowali przy jednym stole. Narzędzie daje dużą frajdę z pracy i zapewnia pełny współudział wszystkich uczestników konferencji.

Bench - zrzut ekranu

Jak pracować z Bench?

Nie ma żadnego pakietu instalacyjnego dołączonego do Bench. Wystarczy tylko niewielkie rozszerzenie, które można zainstalować w swojej przeglądarce. Zajmuje to nie więcej niż kilka sekund. Na stronie narzędzia znajduje się krótkie demo, które pomaga szybko uporać się z tym zadaniem. Nie musisz się też w tym celu rejestrować!

Aby rozpocząć korzystanie z narzędzia, musisz założyć konto. Kliknij przycisk „Zarejestruj się” („Sign up”) w prawym górnym rogu i wpisz swoje dane. Gdy już utworzysz konto, Bench wyświetli listę z wymienionymi na niej wszystkimi Twoimi interakcjami. Możesz kliknąć przycisk „New Bench” w prawym panelu nawigacyjnym, by utworzyć nową konferencję. Utworzona interakcja zostanie wyświetlona w obszarze roboczym. Kliknij na niej, żeby ją otworzyć.

Po otwarciu konferencji, kliknij przycisk „Zaproś do rozmowy” („Invite to talk”) w lewym okienku nawigacyjnym, by udostępnić link swojego spotkania wszystkim innym osobom. Aby udostępnić pliki zespołowi, kliknij przycisk „Dodaj pliki” („Add files”) w prawym panelu nawigacyjnym. Można przeciągać i upuszczać pliki do interfejsu narzędzia, kliknąć, by przeglądać lub przesyłać je za pośrednictwem platform internetowych, takich jak Dropbox.

Aby utworzyć notatki na temat spraw, nad którymi chcesz się skoncentrować podczas następnych spotkań lub tylko punkty, o których musisz pamiętać, kliknij przycisk „Notatka” („Note”). Kliknięcie przycisku „Tablica” („Whiteboard”) otwiera przestrzeń rysunku ze wszystkimi potrzebnymi narzędziami do rysowania. Są dosyć proste, ale potem, by przedstawić bardziej skomplikowane pomysły, użyjesz odpowiedniejszego narzędzia do prezentacji, prawda? Inne opcje to tworzenie nowych folderów, przesyłanie strumieniowe i robienie zrzutów ekranu, które pozwolą Ci wyświetlić Twoją przeglądarkę i pulpit innym uczestnikom konferencji na żywo.

Żeby powrócić do pulpitu nawigacyjnego, kliknij „My Benches” w lewym górnym rogu.

Zalety i wady

Najważniejsze zalety narzędzia to:

  • Narzędzie jest bezpłatne, co sprawia, że jest idealne dla freelancerów i organizacji non-profit. Oferuje także niedrogie pakiety dla małych zespołów i większych organizacji.
  • Bench rzeczywiście robi dobrą robotę w zapewnieniu bezstresowego środowiska do zdalnej pracy i robi to w czasie rzeczywistym.
  • Narzędzie jest bardzo przyjazne do organizowania współpracy, nie wymaga instalacji.

Do wad zalicza się:

  • Podczas pierwszego korzystania z Bench, możesz się często mylić – tak dużo się tutaj dzieje w tym samym momencie. Jednak z uwagi na jego prostotę i przystępność, w krótkim czasie wszystko stanie się jasne.
  • Naprawdę chcielibyśmy, by dało się używać aplikacji na telefonach komórkowych. Działa na tabletach, więc mamy nadzieję, że integracja ze smartfonami to tylko kwestia czasu.
  • Współpracuj online z użyciem Bench usebench.com/ via @MonitoringStron

    Tweetnij to

Podsumowanie

Poza tymi kilkoma oczywistymi ograniczeniami, absolutnie kochamy Bench. Z całego serca zachęcamy, by dać mu szansę. Naszym zdaniem, Bench mógłby być lepszy od jakiejkolwiek innej aplikacji zapewniającej kolaborację, dostępnej obecnie na rynku.

Komentarze zamknięte.

  • Obserwuj nas

  • Przeglądaj Kategorie



  • Super Monitoring

    Superbohaterski monitoring dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych.


    Wypróbuj bezpłatnie

    lub dowiedz się więcej o monitorowaniu stron
  • Superbohaterski monitoring dostępności i funkcjonowania serwisów internetowych.
    Super Monitoring
    lub dowiedz się więcej
    o monitorowaniu stron